fbpx

Hakkımızda

Kudret Göz Ankara, 13 Mayıs 2002 tarihinde Kennedy Cad. No:71 Kavaklıdere/ANKARA adresinde faaliyete başladı. Grubumuzun ilk hastanesi olan Kudret Göz Hastanesi ANKARA, 23 Adet tek kişilik hasta odası, 4 adet ameliyathanesi, 15 adet Doktor muayene odası ve 5 adet tetkik odası ile sizlere hizmet vermektedir.

 

Kudret Göz Grup’un ikinci hastanesi olan Kudret Göz İstanbul, 12.10.2005 tarihinde Sarayardı Cad. No:3 Kadıköy İSTANBUL’da açıldı. 3 adet ameliyathanesi, 22 adet tek kişilik hasta odası, 10 adet tetkik odası ve 10 doktor muayene odası ile sizlere hizmet vermektedir.

kudret göz

7 Gün 24 Saat Kesintisiz Hizmet Anlayışı

uzman kadro kudret göz

Uzman Kadro

Konusunda son derece deneyimli doktor kadromuzla

muayene

Gelişmiş Muayene ve Tetkik Odaları

Her türlü gereksinimi karşılayan teknolojik cihazlarla muayene ve tetkik odalarımızla hizmetinizdeyiz.

kudret ameliyathane

İleri Teknolojilerle Donatılmış Ameliyathane

Son teknolojik cihazlarla donatılmış ameliyathanelerimizle

hasta odası

Konforlu Hasta Odaları

Hasta ve hasta yakınlarının rahat edebileceği şekilde dizayn edilmiş tek kişilik odalarımızla

7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

muayene odaları

Muayene Odaları

Hasta bilgileri tüm muayene ve teşhis – tedavi odalarındaki bilgisayarlar sayesinde ana merkez bilgisayarlara yüklenmektedir. Bu merkezi ağ sayesinde hastalara bilgisayarda dosya açılır ve hastanın tüm belgeleri bilgisayarda kaydedilmiş olur.

Bu sayede herhangi bir şekilde dosya kaybı riski sıfırlandığı gibi hastaların geçmiş bilgilerine ulaşım kolaylaştırılmaktadır.

Hastalar, Otorefraktometre adlı cihaz ile göz ölçümleri alındıktan ve Non-Contact Air-Puf Tonometre ile göz tansiyonuna bakıldıktan sonra muayeneye alınır.

Göz muayenesi sonucu ileri derecede göz rahatsızlığı olduğu tespit edilen hastalar, hastanede mevcut olan konu ile ilgili üst branşlara yönlendiririr.

Ameliyathane

Ameliyathanenin tümü klima aracılığı ile filtre edilerek devamlı havalandırılmaktadır. Ameliyathanede her türlü göz ameliyatının uygulanabileceği üç oda ile birlikte Excimer Lazer – Lasik uygulama odası olmak üzere toplam 4 operasyon odası bulunmaktadır.

Tüm operasyon odaları 24 saat steril olarak muhafaza edilmektedir. Her dört odada tavandan gelen pendant ile oksijen, azot basınçlı hava, vakum ve elektrik sağlanmaktadır.

kudret-goz-hastanesi-ankara
Hasta Odaları​

Hasta Odaları

Odalarımızda merkezi medikal gaz sistemi, hemşire çağrı sistemi, hasta yatağı, refakatçi için açılabilir koltuk, tv, mini bar, telefon, klima, duş ve wc mevcuttur.

Yatak katlarında her an kolayca ulaşabileceğiniz sağlık personelimiz sürekli servis deskinde bulunmaktadır.